K vaším cestám

 |  Rýchly kontakt + 421 945 888 888

V.I.P. členstvo

Chcete mať pocit výnimočnosti aj pri jazdení? Staňte sa členom VIP klubu a užívajte si balíčky výhod a bonusov.

Pre pravidelných zákazníkov našej spoločnosti  máme pripravený špeciálny členský VIP program. VIP členovia získavajú rôzne bonusy, výhodné zľavy, nadštandardný prístup a zaobchádzanie, prednosť pri požiadavkách na prenájom,  rôzne darčeky a iné množstvá atraktívnych produktov od našej spoločnosti.

Výhody členstva vo VIP klube:

  • Všetky vozidlá za zvýhodnené ceny platné iba pre členov VIP klubu
  • Vybrané vozidlá v akcii len pre členov VIP klubu
  • Nadštandardné služby a výhody
  • K prenájmu vozidla zaujímavé darčeky
  • Jednoduchá a rýchla rezervácia

V.I.P členstvo v praxi:

  • Pri zapožičaní vozidla VW Passat s navigáciou je cenníková cena na deň 49,- EUR.
  • Pri uplatnení členskej VIP zľavy 15 % je vaša cena na deň 41.65,- EUR/.
  • Celková úspora na jeden deň je 7.35,- EUR
  • Pri prenájme vozidla na 14 dní ušetríte 102.90,- EUR + pri práve prebiehajúcej akcii obdržíte vstupenky do wellness centra za sumu 1,-EUR

Mali by ste záujem  stať sa členom VIP klubu aj vy? VIP členstvo získavate už po druhom zapožičaní vozidla. V prípade ak  ste už držitelom vernostnej karty a objednali ste si vozidlo v akcii , v našej autopožičovni  si môžete dokonca už aj na takto zľavnené vozidlá ešte uplatniť ďalšiu zľavu až do výšky 50% vašej vernostnej zľavy.

výhody V.I.P. ČLENSTVA

Pristavenie vozidla zdarma v rámci Bratislavy

Pristavenie vozidla zdarma v rámci Bratislavy

Naším stálym V.I.P. zakazníkom sa vieme poďakovať za ich priazeň aj touto formou malého bonusu, akým je pristavenie vozidla v rámci Bratislavy a letiska M.R.Štefánika vždy ZDARMA.

Výhodné zľavy na prenájom vozidiel

Výhodné zľavy na prenájom vozidiel

Ďalšou výhodou pre členov VIP klubu, je  okrem toho že  naša autopožičovňa ponúka najnižšie ceny za vysokú kvalitu služieb a vozového parku, máme ešte všetky tieto ceny v cenníku zľavnené podľa výšky ich vernostnej zľavy.

GPS navigácia a doplnky zdarma

GPS navigácia a doplnky zdarma

Našim VIP zákazníkom sa chceme  poďakovať za ich priazeň okrem iných výhod a služieb aj formou ďalšieho  bonusu akým je pre držitelov kariet VIP15% poskytnutie GPS navigácie a ostatnej doplnkovej výbavy až so zľavou 70% .

Zľavy v hoteloch a welness

Zľavy v hoteloch a welness

Pre našich VIP členov máme pripravené špeciálne zľavové ponuky od našich partnerských rekreačných a ubytovacích zariadení.

Znižený deposit za vozidlo

Znižený deposit za vozidlo

Členova klubu VIP so zľavami 10 a 15% neskladajú deposit za vozidlo v štandartnej výške, avšak v zvýhodnenej individuálnej sadzbe prípade neskladajú žiaden depozit,  alebo pri vyšších kategóriách vozidiel s depositom avšak v max. výške 170,-Eur.

Súťaže

Súťaže

Každý mesiac vylosujeme jedného VIP zákazníka ktorý získa 40% zľavu na ďaľší prenájom vozidla z našej spoločnosti. Každý 5.január a 5.júl  je vylosovaný  zákazník, ktorý mal prenajaté vozidlo od našej spoločnosti  najviac dní za posledných 6 mesiacov. Výherca získava 100% zľavu na ďaľší prenájom vozidla z našej spoločnosti.

AUTO-RENTAL

Naša autopožičovňa sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel, operatívneho leasingu a prepravy osôb.

K vaším cestám